Konto bankowe przez Internet od zaraz

Konto bankowe przez Internet od zaraz

Założenie konta bankowego to decyzja, którą każdy klient powinien gruntownie przemyśleć, zastanawiając się nad tym, jakie funkcje oferowane przez bank będę dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Wybór konkretnej formy rachunku może mieć ogromny wpływ na naszą płynność finansową w najbliższych latach, ułatwić lub utrudnić nam korzystanie z mobilnych form płatności w sieci czy podczas podróży zagranicznych. Nie musimy jednak wybierać się do danej placówki. Niemal w każdym z największych banków w Polsce możemy założyć konto bankowe przez Internet, w pełni zdalnie, bez wychodzenia z domu. Jeżeli szukają Państwo odpowiedzi na pytanie, gdzie założyć konto osobiste online, na jakie korzyści i funkcjonalności możemy liczyć, świetnym wyborem okaże się skorzystanie z usług serwisu RankingKont.pl. To rzetelna i przyjazna w obsłudze porównywarka ofert finansowych instytucji bankowych, która pomoże zestawić ze sobą najbardziej atrakcyjne oferty na rynku.

Rachunek osobisty – online czy w oddziale banku?

Decyzja o założeniu rachunku osobistego wymaga od przyszłego klienta sprofilowania swoich oczekiwań względem placówki. Odmienne instytucje oferują bowiem zróżnicowane funkcje konta, które mogą ułatwić choćby wymianę waluty w sieciowym kantorze, wybieranie środków z bankomatów zagranicą czy błyskawiczne przelewy. Warto również zapoznać się z ewentualnymi prowizjami za konkretne typy transakcji czy samo prowadzenie rachunku. Oczywiście możemy wybrać się do oddziału banku, by wysłuchać ofert przygotowanych przez placówkę dla nowych klientów. Jednak z pracownikiem banku możemy skontaktować się również zdalnie – za pośrednictwem telefonu czy czatu. Zakładanie konta może bowiem odbyć się w pełni online, w kilku prostych krokach.

Jak założyć konto bankowe przez Internet

Założenie konta online to ogromna wygoda, a zarazem oszczędność czasu. Jednocześnie uzyskujemy wtedy szansę na otrzymanie dodatkowych premii, środków na start i korzystniejszej oferty. W ten sposób bank zachęca przyszłych klientów do korzystania z bankowości mobilnej, która stanowi przyszłość współpracy na linii klient – instytucja finansowa. Jak zweryfikować tożsamość zakładającego konto osobiste bez jego wizyty w placówce? Banki korzystają z technologii rozpoznawania przez selfie czy wideoweryfikacji w czasie krótkiej rozmowy z konsultantem. Możemy wykonać również przelew weryfikacyjny. W większości baków tak założony rachunek zostanie w pełni aktywowany już w ciągu kilkunastu minut.

Konto bankowe online – na jakie korzyści możemy liczyć

Zachęcając klientów do zakładania kont osobistych za pośrednictwem bankowości mobilnej, konkurencyjne instytucje finansowe prześcigają się w przygotowywaniu specjalnych promocji czy rozszerzaniu ofert i doskonaleniu funkcjonalności rachunku. W wielu bankach za założenie konta online otrzymujemy na starcie premie pieniężne, nielimitowane przelewy błyskawiczne czy możliwość uzyskania zniżki na polisy ubezpieczeniowe i inne usługi proponowane przez dany bank. Musimy także zwrócić uwagę na ofertę walutową, prowizje przy opłatach zagranicą czy wypłatach z bankomatów, jak również koszty dodatkowych funkcji. Współcześnie konta osobiste to wielofunkcyjne, rozbudowane produkty, do której możemy dołączyć np. konto oszczędnościowe czy kartę kredytową.

RankingKont.pl – porównywarka ofert bankowych

Zanim skontaktujemy się z daną placówką czy skorzystamy z pomocy doradcy, możemy posłużyć się serwisem RankingKont.pl. To niezwykle precyzyjne, intuicyjna w obsłudze i rzetelna porównywarka ofert założenia konta bankowego online. Dzięki niej mamy szansę porównać korzyści i wady płynące z prowadzenia rachunku w największych instytucjach finansowych działających w naszym kraju. Wśród wskazówek zamieszczonych w serwisie znajdziemy również praktyczne uwagi, na co zwrócić uwagę przy otwieraniu konta osobistego online, a także – jak zrobić to błyskawicznie, by móc cieszyć się wszystkimi funkcjami od zaraz. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem – https://rankingkont.pl/gdzie-najlepiej-zalozyc-konto-bankowe/.

Konto bankowe przez Internet od zaraz – najlepsze oferty

Wiemy już, że wystarczy tylko kilka prostych kroków, by założyć konto online. Gdzie to jednak zrobić? Obecnie najlepsze oferty dla nowych klientów proponują Bank Pekao, Santander Bank Polska i ING. W pierwszym dostajemy uniwersalne konto bankowe z niskimi opłatami, dostęp do aplikacji PeoPay, jak również możliwość prowadzenia konta oszczędnościowego oprocentowanego nawet do 8%. Santander przygotował ofertę pełną bankowych promocji i nagród za aktywność. Natomiast wizytówką rachunku w ING pozostaje najsprawniejsza, najwyżej oceniana aplikacja bankowa. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie przyjazną bankowość mobilną, a większość operacji wykonują na ekranach smartfonów czy komputera.

Materiał zewnętrzny

Related Posts