Kalkulator kredytowy PKO SA – kto może skorzystać z oferty pożyczki ekspresowej na dowolny cel?

Kalkulator kredytowy PKO SA – kto może skorzystać z oferty pożyczki ekspresowej na dowolny cel?

Szukasz kredytu bez opłat za rozpatrzenie wniosku? Kalkulator kredytowy PKO SA pomoże w zdobyciu określonej kwoty pożyczki. Sprawdź, co oferuje bank nowym i stałym klientom, a także na jakie oprocentowanie można liczyć. Ile wyniesie całkowita kwota pożyczki oraz okres kredytowania?

Ile i na jak długo można pożyczyć w Banku Pekao?

Maksymalna kwota kredytu w banku Pekao wynosi 250 tysięcy złotych. Bez zgody współmałżonka można pożyczyć do 30 tysięcy złotych, tyle samo możemy także dostać na podstawie oświadczenia o dochodach. Minimalna kwota pożyczki to 1000 złotych. Spłata kredytu w przypadku kwoty do 3000 złotych może zostać wydłużona max. do 3 lat. W przypadku kwoty pożyczki od 3 tys. zł do 15 tys. zł okres spłaty wyniesie 8 lat. Dla wyższych kwot standardowy okres spłaty wynosi 10 lat. Poręczyciel jest potrzebny w przypadku kwot powyżej 150 tys. złotych. Oczywiście, pożyczone pieniądze można spożytkować na dowolny cel, a bank deklaruje uruchomienie środków z pożyczki już w 1 dzień od podpisania umowy.

Wymagane w celu wzięcia kredytu dokumenty

W przypadku klientów Pekao s.a., którzy posiadają Eurokonto, na które wpływa ich wynagrodzenie, by zaciągnąć pożyczkę wystarczy jedynie dowód osobisty. Pozostali klienci muszą przedstawić odpowiednią dokumentację – potwierdzenie zatrudnienia oraz wysokość uzyskiwanych dochodów. Jeśli posiadasz dochody z tytułu umowy o pracę, koniecznie weź ze sobą na spotkanie w celu oceny zdolności kredytowej dowód osobisty, zaświadczenie o zatrudnieniu oraz dokument potwierdzający terminowe regulowanie zobowiązań (wybrany rachunek).

Bank Pekao S.A. umożliwia także podjęcie pożyczki przez emeryta. Wystarczy okazanie dokumentu tożsamości, decyzji o przyznaniu emerytury i dokumentu potwierdzającego terminowe regulowanie zobowiązań. Kredyt hipoteczny udzielany jest w Banku PKO SA także na podstawie innych źródeł dochodów – z działalności gospodarczej, działalności wykonywanej osobiście lub z rolnictwa.

Koszt pożyczki gotówkowej w Pekao

Pożyczka zaciągnięta poprzez Bank Polska Kasa Opieki oprocentowana jest na poziomie 12,99%. Wartość oprocentowania można obniżyć o 1 p.p. w przypadku skorzystania z opcji ubezpieczenia, a także o następny 1 p.p. jeśli wynagrodzenie wpływać będzie na rachunek bankowy w Pekao S.A. Prowizja kredytu wynosi 0%, nie zapłacimy również za rozpatrzenie wniosku – bez względu na to, czy będzie pozytywne czy negatywne. Dzięki zerowej prowizji, w stosunku rocznym zaoszczędzimy nawet kilkaset złotych.

Złożenie wniosku o pożyczkę ekspresową

W zależności od kwoty kredytu i czasu jego realizacji, Bank Pekao udostępnia trzy drogi zaciągnięcia pożyczki ekspresowej. Można udać się wraz z niezbędnymi dokumentami do najbliższej placówki banku. Można również skorzystać z oferty proponowanej po zalogowaniu się do bankowości internetowej (Pekao24 lub przy pomocy aplikacji PeoPay). Umowę po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej również można podpisać wirtualnie. Trzecim wyjściem jest poproszenie o kontakt pracownika banku.

Kalkulatory kredytowe PKO SA

Bank Pekao S.A. oferuje także kredyt konsolidacyjny, a przy wcześniejszej spłacie jakiejkolwiek pożyczki dokona się automatyczny zwrot nadpłaty na rachunek klienta. Kalkulator kredytowy PKO SA pozwala poznać sumę całkowitej kwoty do zapłaty, poznać wysokość rat i wybrać najlepszy okres spłaty. Kalkulator działa jedynie w przypadku pożyczki ekspresowej. Kalkulator kredytu mieszkaniowego nie jest dostępny na stronie przez wysokie ryzyko kalkulacji raty kredytu hipotecznego i trudność w ocenie szans na jego otrzymanie.

Materiał zewnętrzny

Related Posts