Jak uzyskać zwrot podatku z Holandii? Do zwrotu nawet do 1200 euro.

Jak uzyskać zwrot podatku z Holandii? Do zwrotu nawet do 1200 euro.
Zwrot podatku
Zwrot podatku

Liczba Polaków w Holandii oscyluje wokół 300 tys. Praca w tym kraju zazwyczaj odbywa się sezonowo. Nasi rodacy wyjeżdżają tam na kilka miesięcy, po czym z powrotem wracają do swoich rodzin. Zatrudnienie znajdują w rolnictwie i ogrodnictwie czy innych pracach fizycznych. Legalnie pracujący muszą co roku złożyć zeznanie podatkowe, czyli odpowiednika polskiego PIT-11. Jak tego dokonać? Czy można dostarczyć wniosek online, czy konieczna jest wizyta osobista w Belastingdienst? Odpowiedź na te i inne pytania poznasz w tym artykule. Zapraszamy do lektury.

Rozliczenie podatku łatwiejsze niż myślisz. Złóż zeznanie podatkowe przez biuro rozliczeń zagranicznych

Bez znajomości języka i procedur podatkowych Polacy mogą mieć kłopoty z prawidłowym wypełnieniem zeznania podatkowego. Być może nie dotyczy to tych, którzy wyjeżdżają do Holandii od wielu lat. Dla pracowników, którzy pierwszy raz pracowali w kraju Niderlandów, przygotowaliśmy kilka istotnych informacji.

Najrozsądniejszą opcją jest kontakt z profesjonalnym biurem podatkowym. Eksperci z prawa podatkowego pomogą wypełnić wniosek i podpowiedzą, z jakich ulg mogą skorzystać podatnicy, aby zwrot podatku mógł być wyższy. Dzięki temu współpraca przebiegnie sprawniej. Jednym z biur jest Borsuk Podatki. Bogate, ponad dwudziestoletnie doświadczenie, pozwoliło na pomoc wielu Polakom. Bądź następny i nie męcz się z formalnościami.

Uzyskaj zwrot podatku z Holandii. Skompletuj wymagane dokumenty

Nawet 1200 euro. Tyle może czekać na Ciebie zwrotu podatku. Pełna kwota jest zależna od osiąganych dochodów i ulg podatkowych. Klienci Borsuk Podatki mogą liczyć na podobne sumy, a specjaliści pomagają w maksymalnym skróceniu czasu oczekiwania na decyzję. Pobierz wymagane dokumenty, wypełnij i wyślij wraz z holednerską kartą podatkową na adres biura rozliczeń zagranicznych. Wygodna forma online, to okazja na odzyskanie 100% nadpłaconego podatku dochodowego.

Obowiązkowe rozliczenie z Belastingdienst

Obowiązkiem złożenia zeznania podatkowego objęte są wszystkie osoby, które podejmowały się legalnej pracy w Holandii. Dotyczy to podatników, których zwrot wyniesie więcej niż 15 euro oraz tych, którzy zostaną zmuszeni do dopłaty powyżej 46 euro. Za brak zeznania podatkowego holenderski urząd skarbowy może nałożyć wysoką karę finansową. Więcej o tym przeczytasz na https://borsukpodatki.pl/czy-trzeba-rozliczyc-pit-z-holandii/. Skorzystaj z pomocy Borsuk Podatki i rozlicz PIT z Holandii online!

Materiał zewnętrzny

Related Posts